Technológus

  • Cég neve

    MOTOKROM KFT.

  • Munkavégzés helye

    2381 Táborfalva

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Gyártás támogatása, 3D tervezőprogram használata, Gyártási dokumentumok készítése, Gyártásközi problémák kivizsgálása, megoldási javaslat kidolgozása, Mintagyártás felügyelete, támogatása

Elvárások

Középfokú műszaki végzettség, Valamely 3D-s tervezőprogram felhasználói szintű ismerete, Pontos, precíz munkavégzés, Önálló és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

Felsőfokú műszaki végzettség, Fémipari technológiák ismerete, Solidworks felhasználói szintű ismerete, 1 év gépészeti berendezések, alkatrészek tervezésében szerezett tapasztalat, Vállalatirányítási rendszer ismerete, Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

Stabil munkahely és hosszú távú munkalehetőség, Azonnali munkakezdés, Egyéni fejlődési lehetőségek, Versenyképes jövedelem, Bejárás támogatás
Munkavégzés helye: Táborfalva

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.