Technológus mérnök

  • Cég neve

    LG Toray Kft.

  • Munkavégzés helye

    2536 Nyergesújfalu

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártás technológiai támogatása
  • Prevenciós és javító intézkedések a termék- és folyamatfejlesztésben
  • Termelésindítás támogatása
  • A termékkel kapcsolatos mérések és tesztek elvégzése
  • Szoros együttműködés a termelési osztállyal
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • A feladatok műszaki dokumentálása, a technológiai dokumentációs rendszer naprakész fenntartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (vegyészmérnöki végzettség előny)
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Eredményorientált gondolkodás és problémamegoldás

Előnyt jelent

  • SAP ismerete
  • Általános polimertechnológia és anyagismeret
  • Vegyiparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes, korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Profilunk az elektromos autókban és elektronikai eszközökben használatos BSF (Battery Separator Film) gyártása, amely egy Li-ion akkumulátorokban elválasztóként alkalmazott fólia. A termelés a legújabb technológiával, modern környezetben és részben tisztatérben zajlik majd.