Technológus/folyamatmérnök

  • Cég neve

    LEGRAND Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes, Ipartelepi út

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új termékek fejlesztésében való aktív részvétel
  • Gyártáshoz szükséges beruházási terv készítése, költségszámításokban való részvétel
  • Szükséges eszközök biztosítása a megrendeléstől a sorozatgyártásig
  • Gyártási dokumentációk elkészítése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárások

  • Műszaki szakirányon szerzett felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Projektszemlélet
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Precizitás, jó együttműködő képesség, kreativitás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multinacionális környezet
  • Juttatási csomag
  • Sporttámogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Legrand az épületek villamos és digitális adatátviteli infrastruktúráinak világszintű szakértője. Az elektromos szerelvények, erős- és gyengeáramú termékek és rendszerek felhasználóinak megbízható, hosszú távú értékes partnere.
Célunk, hogy  hogy egyszerű, innovatív és fenntartható villamos és digitális infrastruktúrákkal, intelligens megoldásokkal javítsuk a felhasználók életét úgy, hogy egyre biztonságosabbá, kényelmessebbé és energiahatékonyabbá tesszük a lakó-, munka- és találkozási helyeket. Ezzel a filozófiával dolgozunk nap mint nap vásárlóink elégedettsége érdekében.
Mottónk: #LegrandImprovingLives