Technológus

  • Cég neve

    AGRIKON ALFA Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Külső-Szegedi út 136.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártmánytervek alapján a megfelelő gyártástechnológia meghatározása
  • Technológiai előkalkulációk készítése, ajánlatadás támogatása
  • Technológiai adatok kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Gyártás során felmerült problémák, eltérések kivizsgálása
  • Aktív részvétel fejlesztési javaslatok kidolgozásában
  • A termelés programozás és üzemvezetés támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos rajzolvasás
  • Önállóság, precizitás

Előnyt jelent

  • Lemezmegmunkálási vagy hegesztési területen szerzett tapasztalat
  • Lean / Kaizen szemlélet
  • Solid Edge ismeret
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, stabil fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tapasztalat szerzés pályakezdőknek
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Újítások támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Az Agrikon-Alfa Kft. 1994 óta foglalkozik rozsdamentes nagykonyhai berendezések tervezésével, gyártásával, forgalmazásával és 2001 óta komplett nagykonyhák kivitelezésével. A nagykonyhai berendezések gyártása mellett pedig mezőgazdasági gépalatrészek lézervágásával élhajlításával és hegesztésével.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja aktuális szakmai önéletrajzát.