Technológiai tervezőmérnök

  • Cég neve

    Aerzen Hungária Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Komárom-Esztergom megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel a termékfejlesztésben
  • aktív kapcsolattartás a partnerekkel és kollégákkal
  • egyedi tervezésű csavarkompresszoros egységek illetve egyedi hűtőrendszerek technológiai tervezése
  • fő komponensek és áramlásköri szabályozó elemek specifikálása, kiválasztása (kompresszorok, edények, hőcserélők, szelepek, stb.)
  • folyamat- és programleírások és egyéb kapcsolódó dokumentációk készítése
  • részvétel egyedi gépek gyártóművi és üzemi tesztjeiben

Elvárások

  • Energetikai mérnök vagy vegyipari gépészmérnök vagy gépészmérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Gyors problémamegoldó képesség, átfogó, kreatív gondolkodás
  • Képes a csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre is
  • MS Office és AutoCad használata
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség anyanyelven (magyar) és angol nyelven
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Rendelkezésre álló lehetőség frissen diplomázók és tapasztalt pályázók számára is.

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Hűtéstechnikai  / áramlástechnikai szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Változatos és érdekes szakmai feladatok támogató környezetben
  • Átlagon felüli bérezés
  • Folyamatos szakképzés, szakmai fejlődés lehetősége

Céginformáció

Az Aerzen Hungária Kft. kompresszor egységek, fúvók összeszerelésével, gyártásával, értékesítésével és szervizével foglalkozó vállalat, egy nemzetközi cégcsoport tagja. Megnövekedett feladataink ellátására esztergomi telephelyünkre keresünk jelentkezőket.

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.