Technológiai szerelő

  • Cég neve

    FGSZ Földgázszállító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A berendezések műszaki állapotának időszakos ellenőrzése, a normál üzemmenet feltételeinek biztosítása. Meghibásodások esetén – a rendelkezésre álló lehetőségek figyelembevételével – a folyamatos gázszolgáltatás biztosítása, saját hatáskörű hibaelhárítás.
  • Az üzemelő gázrendszer és a gázrendszeren az idegen kivitelezők munkavégzésének felügyelete.
  • Gázipari objektumokon a „gazdafeladatok” ellátása.
  • A gázelszámoláshoz szükséges adatok gyűjtése, számítóművek programozása.
  • Munkaidőn kívüli készenlét.
  • Az időszakosan előforduló egyéb – kiszakaszolás, lefogyasztás, fáklyázás, vezetéktisztítás – üzemviteli feladatok ellátása.
  • Gázkromatográfokkal kapcsolatos üzemviteli feladatok végzése.
  • Szagosító berendezések kezelése.

A munkavégzés helye: Eger és térsége, Kelet-magyarországi Üzemeltetés működési területe.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Felhasználói szintű Word, Excel ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent

  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.
  • Eger vagy Eger környéki lakóhely.
  • Bányahatósági és tűzvédelmi szakvizsga.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.

Céginformáció

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!