Technológiai Mérnök

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyöshalász

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Merülj el az izgalmas kihívásokban és legyél részese az egyik legmagasabban automatizált, kétszeres Top Employer minősítésű gyárnak

ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!

Feladataid a következők lesznek:

  • Elsajátítani a gumiabroncsok összetevőinek és felhasználásának ismeretét
  • Segíteni az új termékek és alkatrészek fejlesztését a saját területeden
  • Beállítani a gépek és receptek paramétereit a SCADA/PLC rendszerekben
  • Vezetni a próbagyártást és felülvizsgálati jelentéseket készíteni a termék/folyamat létrehozásához
  • Nyomon követni más területek technikai fejleményeit
  • Részt venni a napi munkamenedzsment megbeszéléseken, és biztosítani a technológiai támogatást
  • Segíteni a technológiai mérnöknek az anyagok osztályozásában és elhelyezésében
  • Jóváhagyni és elhelyezni a szükséges dokumentumokat a megfelelő területen
  • Specifikációkat készíteni az Interspec rendszerben a vezető/szenior technológiai mérnök utasításai alapján
  • Dokumentálni a TS16949 követelményeinek megfelelőe
  • Előkészíteni a Termék és Folyamat hitelesítési jelentéseket
  • Adatokat gyűjteni és visszajelzést adni a technológiai vezető felé

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Mérnöki végzettség (vegyész-, gépész-, ipari-, gyártómérnök, műszaki menedzser)
  • 1-2 év releváns tapasztalat
  • Középszintű szóbeli angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítési készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk cserébe:

  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes ebédelési lehetőség
  • Albérlet támogatás (60 km felett br. 90 000 HUF)
  • Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
  • Munkába járás költségtérítése (30 HUF/km)
  • Bérelőleg rendszer
  • Rendszeres éves béremelés
  • Ad-hoc kisebb értékű juttatások

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai: Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!