Technológiai kezelő

  • Cég neve

    Győri Szesz Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Budai út 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • technológiai rendszerek, berendezések kezelése számítástechnikai irányítás mellett
  • fermentációs folyamatok folyamatos felügyelete, dokumentálása, terepi ellenőrzése
  • folyamatokhoz szükséges alapanyagok mozgatása
  • terület higiéniás takarítási tevékenységének ellátása
  • megszakítás nélküli munkarend, teljes munkaidő (4 nap 12 óra/ 4 nap szabad)

Elvárások

  • pontos, precíz munkavégzés
  • logikus műszaki gondolkodás
  • folyamatos munkarend vállalása
  • számítástechnikai alapismeretek
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • targonca jogosítvány
  • technológiai tapasztalat
  • műszaki irányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • egyéb juttatások: havi bruttó 42000 Ft cafetéria, éves jutalom

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • Vállalatunk 1884-es fennállása óta gyárt és finomít magas minőségű alkoholt, ezzel jelentős szereplője a régió alkoholpiacának. Amennyiben szeretne részt venni egy nagy múlttal rendelkező, közben folyamatosan fejlődő ipari vállalat tevékenységében, mely stabil munkahelyet, és barátságos légkört biztosít, csatlakozzon csapatunkhoz!

  • A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.