Technikus / villanyszerelő

  • Cég neve

    MODIM Mérnöki Kft.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Egyik partnerünk dunaújvárosi üzemi telephelyén  történő önálló villamos karbantartási feladatok végzése.

Főállású foglalkoztatás, azonban átlagosan heti 2,5 munkanapos (8+8+4 órás) helyszíni munkavégzés, a további  munkanapokon munkaidőben rendelkezésre állás biztosítása szükséges. (Váratlan hiba esetén berendelhető a telephelyre hibaelhárításra.)

Elvárások

  • szakirányú végezettség (technikus vagy villanyszerelő képesítés),
  • B. kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • ipari villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség.

Céginformáció

Hiszünk abban, hogy az automatizáció, digitalizáció fenntarthatóbb jövőhöz vezet, és növeli partnereink hatékonyságát. Ezzel a vízióval alapítottuk a MODIM Mérnöki Kft.-t, mely 2010 óta számos ipari automatizálási projektben segítette ügyfeleit, négy kontinens országában. Visszatérő ügyfeleink magas száma annak köszönhető, hogy környezettudatos és innovatív technológiák felhasználásával megbízható, egyedi, teljeskörű megoldást nyújtunk.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük bérigény megjelölése mellett csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!