SanOdor Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Technikus/ kiszállító

    SanOdor Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Arany János utca 110b.

  • Fizetés

    Nettó 330e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Heti rendszerességgel az illatosító berendezések, adagolók  karban tartása, illatanyagok cseréje, felszerelése, partnerekhez való kihelyezése.
Papíráruk és mosdóhigiéniai termékek kiszállítása, cseréje.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány, balesetmentes vezetés
Precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs képesség
Ügyfélközpontúság
Rendszerető
Optimista
Vidám természetű

Előnyt jelent

Műszaki érzék

Amit kínálunk

Jogtisztán bejelentett bér
Stabil fizetés
Rugalmas ,megbízható háttér
Családias légkör
Egymást támogató csapat
Előrelépési lehetőség
Szabad hétvége
Betanuláshoz mentor

Céginformáció

A SanOdor Kft-t 2004 óta működő cég azzal a céllal, hogy segítsünk   cégeknek, éttermeknek, szállodáknak, nagy forgalmú helyeknek   abban, hogy szagtalan és egyben illatosak legyenek a mellékhelyiségek amikor belépnek a vendégeik.

"Jelentkezem "gombra kattintva után kérem csatolja önéletrajzát.