Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft. (Pro Form) logo

Technikus gépbeállító

  • Cég neve

    Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft. (Pro Form)

  • Munkavégzés helye

    2233 Ecser, Ady Endre utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 380e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- világszínvonalú vákuumformázó gépek működésének biztosítása
- termelési folyamatok nyomonkövetése és dokumentálása
- aktív részvétel a fejlesztésekben, hibaelhárításban
- gyártógépek és szerszámok karbantartása
- gyártósori átállások lebonyolítása

Elvárások

- új technológiák és gépek működésének elsajátítása
- rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség
- jó problémamegoldó és szervező készség
- 2 műszakos munkarend vállalás
- határozott magabiztos fellépés
- precíz,önálló munkavégzés
- középfokú végzettség

Előnyt jelent

- termelési területen szerzett tapasztalat
- műanyagipari tapasztalat
- technikusi végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem nettó 360.000-tól
  • kiemelt műszakpótlék
  • karácsonyi és húsvéti csomag
  • havonta jelenléti és teljesítménybónusz
  • korszerű munkaruha
  • utazási támogatás: 30 ft/km vagy 100 % bérlettámogatás
  • barátságos, befogadó munkakörnyezet
  • szabadon választható túlóra lehetőség
  • biztos, stabil vállalati háttér
  • előrelépési lehetőség
  • családi nap, céges rendezvények
  • dohányzásmentes munkahely
  • modern, tiszta és korszerű gyártócsarnok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a nemzetközi csomagolóipar meghatározó szereplője, magyar tulajdonú, több évtizede sikeresen működik. Közel 250 főt foglalkoztat.
A válság alatt is folyamatosan bővül, stabil anyagi háttérrel rendelkezik. A műanyagok újrahasznosításban élenjáróvállalat ecseri telephelyén történő munkavégzésre keres.

önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva küldheti el nekünk!