Technikus

  • Cég neve

    ASMPT Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gépgyártási folyamat végén villamos és mechanikai szerelések, kábelezések ellenőrzése a tervdokumentációk segítségével (kis sorozatú gyártás során)
  • Pneumatikai elemek összeköttetésének ellenőrzése (beépülő alkatrészek típusának és pneumatikus csövezés ellenőrzése)
  • Összeszerelés minőségének ellenőrzése
  • Feltárt hibák dokumentálása, bizonyos esetekben javítása, és jelzése az illetékes mérnöknek, csoportvezetőnek

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség szükséges (pl: erősáramú, gyengeáramú, mechatronikai, elektronikai, középfokú informatikai)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Németországi betanulás vállalása szükséges
  • Alapfokú kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás (havi nettó 40 000 Ft)
  • Modern, motiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend (6:00 - 14:10)

Céginformáció

Üdvözöljük az ASMPT-nél.
Nálunk egyenes út vezet a digitális korszakba. Világszerte 12 000 alkalmazottal az elektronikai ipar technológiai folyamatokért felelős partnere vagyunk, és az innovatív automatizálási stratégiák lüktetésén tartjuk a kezünket.

Intelligens megoldásainknak köszönhetően elhivatott csapataink folyamatosan megkérdőjelezik a technika jelen állapotát, ezáltal új standardokat állítanak fel az okostelefonok, számítógépek, hálózatok, autonóm járművek, intelligens gépek, valamint a legmodernebb orvosi és energia-technológiai gyártások terén.

Az integrált intelligens gyár megteremtéséhez vezető utat csak elhivatottsággal és az Önhöz hasonló kíváncsi szakemberekkel lehet megtenni. Csatlakozzon hozzánk, és Ön is részesülhet egy olyan vállalati kultúrából, amelyben az Ön ötleteit nemcsak megbecsülik, hanem teret is kapnak a megvalósításra, és így optimális megoldásokká is válnak.

Szakmai pályafutása során ezt minden nap tapasztalni fogja.

Alakítsa Velünk a jövő elektronikai gyártási és automatizálási trendjeit, mint leendő Technikus munkatársunk.
Várjuk jelentkezését!

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk önéletrajzát is tartalmazó pályázatát.