Technical sales representative

  • Cég neve

    Motor-Classic Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • részt veszel a vállalat értékesítési tevékenységének tervezésében és fejlesztésében
  • aktív ügyfélkörrel rendelkezel, ez mellett felkutatod az új, számunkra potenciális ügyfeleket
  • összehangolod a külsős üzletszerzők munkáját, kezeled az ügyfélmegkereséseket és a kapcsolódó teendőket
  • azonosítod és kezeled az üzleti lehetőségeket
  • kezeled az ajánlatokat, megszervezed a tárgyalásokat
  • összehangolod az ügyfélelvárásokat a vállalat technológiai képességeivel
  • előkészíted az ügyfélszerződéseket
  • kezeled az ügyfélmegkereséseket és a kapcsolódó teendőket
  • felépíted az értékesítési adatbázist és a vevőminősítési rendszert
  • együttműködsz a marketing és értékesítési vezetővel és a területi vezetőkkel

Elvárások

  • minimum 5 év tapasztalattal rendelkezel összetett ipari termékek / kapacitások értékesítésében
  • magas szintű értékesítési és értékesítéstervezési kompetenciával bírsz
  • angolul és németül tárgyalóképes szinten beszélsz,
  • vérbeli értékesítő vagy, megoldáskereső „can do” attitűddel,
  • kreatívitás, innovatív gondolkodás és jó együttműködési képesség, proaktivitás jellemez,
  • erősséged a stratégiai-, és üzletfejlesztői gondolkodásmód,
  • fontos neked a precizitás, kiváló kommunikációs és prezentációs képességed van,
  • van B kategóriás járművezetői engedélyed,
  • utazási hajlandósággal rendelkezel, belföldön és külföldön egyaránt.
  • fontos a festőüzemi / felületképzési területen szerzett tapasztalat
  • fontos az autóipari / termelői tapasztalat
  • kereskedelmi/gazdasági/műszaki felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozhatsz,
  • ahol jó hangulatban, összetartó csapatban dolgozunk,
  • laptopot, céges telefont adunk
  • munkádhoz cégautó jár, magánhasználatra is
  • versenyképes juttatásod: magas fix alapbér + jutalékos rendszer
  • kibővített üzemorvosi szolgáltatást, helyben gyógytorna lehetőséget biztosítunk
  • lojalitásodat 5 évenként pénzjutalommal és extra szabadsággal köszönjük meg

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet

Céginformáció

Keressük az ország legjobb műszaki értékesítőjét a legjobb bérért!
Európa meghatározó veteránautó restauráló üzeme vagyunk, emellett autóipari alkatrészgyártást végzünk fémmegmunkálási és felületkezelési technológiákkal. A társaság tevékenységének és szervezetének bővítése, valamint az automata festőüzem kapacitásnövelése céljából keressük tapasztalt, leendő új értékesítő kollegánkat.

Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat küldd el számunkra a JELENTKEZÉS gombra kattintva!
Köszönjük!