Technical Engineer

  • Cég neve

    HILTI (HUNGÁRIA) Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

MI A MUNKAKÖR?

A munkád során felelős leszel Magyarország kiemelt ügyfeleinek napi szintű műszaki támogatásáért rögzítéstechnika, épületgépészeti tartószerkezet és tűzvédelem témakörében. Minden nap igazi csapatmunka lesz miközben az ország legnagyobb projektjein dolgozhatsz. Közösen kell majd együttműködnöd a közvetlen mérnök kollégáiddal, a területi mérnök csapatunkkal és az értékesítő kollégákkal, hogy a leghatékonyabb műszaki megoldásokat és egyedi szolgáltatásokat tudjuk biztosítani a legnagyobb, már hosszú évek óta ügyfélkörünkbe tartozó építőipari cégek részére.

MILYEN VÁLLALAT A HILTI?

Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

A Hilti többek közt a legkorszerűbb rögzítőelemeket, tartószerkezeteket, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.

A Hiltinél egy fiatalos, dinamikus csapatban dolgozhatsz, ahol lehetőséged van fejlődni és karriert építeni egy professzionális, az építőipar egyik legtöbb innovációit felvonultató vállalatánál.

MILYEN FELADATOKKAL JÁR A MUNKAKÖR?

  • Hilti műszaki jellegű termékeinek (rögzítéstechnika, tartószerkezet, tűzvédelem) beépítésével kapcsolatos, tervezési feladatok elvégzése 2D/3D környezetben.
  • Műszakilag megfelelő, költségoptimalizált tervek, projekt ajánlatok kidolgozása.
  • A legnagyobb projekteken jelen lévő kiemelt ügyfeleinkkel (tervezők, beruházók, fővállalkozók, szakági kivitelezők, lebonyolítók stb.) foglalkozó kollégák támogatása.
  • Projektlátogatások során az általad készített ajánlatok támogatása az ügyfélkör elkötelezettségének erősítése érdekében (havonta 1-2 alkalommal a projektektől függően).
  • A területi mérnökök és értékesítési szaktanácsadók kiemelt ügyfélkörének műszaki támogatása (Méretezések, anyag kigyűjtések, rajzi dokumentációk elkészítése).
  • Mérnöki folyamatok használata, fejlesztése, frissítése (méretezési, ajánlatadási, rajzolási folyamatok).
  • A közvetlen mérnöki kollégák műszaki tárgyú és üzleti szemléletű ismereteinek fejlesztése

MIT KÍNÁLUNK?

  • Kiemelkedő bérezés, rugalmas cafeteria rendszer és teljesítményhez kötött anyagi és erkölcsi elismerés
  • Stabil háttérrel rendelkező, multinacionális munkakörnyezet, külföldi karrierépítési lehetőségekkel
  • Kiváló technikai és infrastruktúrális (számítástechnikai eszközök és irodai környezet) hátteret, hogy munkádat magas minőségben tudd végezni.
  • Egy fiatalos, dinamikus csapatban kötetlen munkaidőben dolgozhatsz részben otthonról vagy a modern, Budapest egyik zöldövezetében, a III. kerületi Graphisoft parkban elhelyezkedő irodánkban
  • Az ország legnagyobb projektjeire tervezheted be a Hilti rögzítéstechnikai, tartószerkezeti és tűzvédelmi elemeit
  • Lehetőséged nyílik a magyarországi építőipar legnagyobb szereplőinek és ügyfeleinek az ügyfélfejlesztésére a mérnök és értékesítő kollégáiddal közösen.
  • Közép- és felsővezetők támogatásával és bevonásával segítjük munkád sikerességét és támogatjuk karriered fejlődését.

AMIRE SZÜKSÉGED VAN:

  • Releváns főiskolai/egyetemi diploma – építőmérnök, épületgépész, gépészmérnök
  • Kiváló MS Office (excel, ppt, word) valamint digitális munkavégzéssel kapcsolatos ismeretek
  • Kiváló CAD ismeret (2D, 3D) – Revit tudás előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • Vállalkozói szemlélet, ahol megjelenik a kitartás és kreativitás
  • Befogadás, hogy erősségeidre tudjunk építeni illetve elfogadd az építőjellegű visszajelzéseket
  • Nyitott, fejlődni akaró, pozitív hozzáállás a mindennapi munkához
  • Hatékony kommunikáció és kiváló analitikai képesség
  • Kreatív problémamegoldó, megoldás orientált hozzáállás

MIÉRT ÉRI MEG JELENTKEZNED?

  • Mert kiváló szaktudású, elkötelezett kollégák várnak Téged, akik egy igazán közösségi, innovatív és eredmény-orientált csapatot alkotnak
  • Mert egy olyan cégkultúrában dolgozhatsz, ahol a win-win (nyer-nyer) szituációról nem csak beszélnek, hanem ezt tapasztalod a mindennapokban
  • Mert számunkra is fontos a személyes fejlődésed és itt nem csak mérnöki, de kommunikációs és üzleti tudásod is nap mint nap tudod fejleszteni
  • Mert minden nap izgalmas műszaki kihívásokat oldhatsz meg
  • Mert felelős munkát végezhetsz, aminek van hozzáadott értéke

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész