Technical author (műszaki rajzolvasó)

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Hajdú-Bihar

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Kész vagy arra, hogy új magasságokba emeld a karriered? Partnercégünk, a repülőgépipar egyik vezető innovátora dinamikus szakembert keres, aki csatlakozna a csapatához, mint műszaki rajzolvasó! Ha lelkesedsz a csúcstechnológia, a repülés és a repülőgépgyártás iránt, olvass tovább!

Főbb feladatok, munkák:

  • A műszaki dokumentációra (CMM) vonatkozó változtatási követelmények kezelése, a kapott műszaki anyagok teljességének és pontosságának ellenőrzése
  • A harmadik fél által készítendő vagy már elkészített műszaki dokumentumok ellenőrzése
  • Kapcsolatfelvétel a német műszaki publikációs csapattal a problémák összegyűjtése és a problémamegoldás elősegítése tekintetében
  • A digitális és papíralapú dokumentumok minőségellenőrzése meghatározott kritériumok alapján, mielőtt kiadják őket, valamint a műszaki illusztrátorok támogatása a műszaki dokumentum illusztrálására alkalmas fényképek, rajzok, diagramok és táblázatok kiválasztásában.
  • A műszaki rajzok és dokumentációk ellenőrzése az egyes alkatrészek, részegységek és konfigurációk konkrét folyamatleírásainak vonatkozásában
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Képesség műszaki rajzok olvasására - pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • SGML / XML szerkesztő szoftverek ismerete
  • Képesség komplex dokumentumok írására
  • Amit kínálunk:

  • Cafetéria
  • Bónuszok
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!