Teamkoordinátor

  • Cég neve

    DP World Logistics Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, BMW Körút

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szervezeti egységbe tartozó munkatársak szakmai munkáját irányítod (8-18 fő)
  • Adott területeken felügyeled a minőségi munkavégzést
  • Támogatod a kollégák szervezeti integrációját
  • Értékeled a munkatársak munkáját és képzési javaslatokat teszel
  • Napi szinten együttműködsz a műszakvezetővel, társosztályokkal

Elvárások

  • A debreceni telephelyünk megnyitása előtt a győri egységünkben 4-6 hónapos betanulási idő vállalása, amely alatt felkészítünk az újonnan épülő debreceni telephely első munkatársainak egyikeként
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel ( 3312, 3313, 3324)
  • Szívesen dolgozol egy fiatalos, lendületes csapatban
  • Minimum 1-3 éves multinacionális cégnél szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Határozottság, minőségtudatos gondolkodás jellemez
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó vagy
  • Felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • Jó kommunikálsz és rendelkezel együttműködési készséggel
  • Terhelhető vagy
  • Magabiztos, határozott fellépés jellemez

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • AutoCad tervező program ismerete

Céginformáció

A DP World az ellátási lánc vezető logisztikai szolgáltatójaként világszerte részese a kereskedelmi folyamatoknak. A cégcsoport 73 országban terjed ki, melyek logisztikai terminálokból, tengeri szolgáltatásokból, kikötőkből, gazdasági övezetekből és logisztikai szolgáltatókból állnak. Előre tekintünk, felkészülünk a változásokra és az iparág vezető technológiáinak kihasználásával hozunk létre innovatív logisztikai megoldásokat, miközben pozitív hatással vagyunk a gazdaságra, társadalomra és bolygónkra is. Több mint 106.500 munkatársunkból álló sokszínű és professzionális csapatunk elkötelezett amellett, hogy páratlan értéket biztosítsunk minden ügyfelünk és partnerünk számára.

Ha szeretnél az autóiparban, logisztikai területen dolgozni és egy most induló neves, ismert autóipari vállalat partnereként Debrecenben egy motiváló és összetartó csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz még ma meghirdetett pozícióink egyikére!

A jelentkezés gombra kattintást követően magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.