Team vezető

  • Cég neve

    EasyTel Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Téged várunk a csapatba, ha…
- érdekel a Telekommunikáció, nem jössz zavarba egy smartphone vagy egy tablet társaságában
- szeretnél egy 11 fős csapat vezetője lenni a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél az EasyTel Kft-nél.
- szeretsz személyes kapcsolatot létesíteni, értékesíteni és támogatni
- szívesen dolgoznál rugalmas időbeosztású alkalmazottként a Magyar Telekom képviseletében

Mi lenne a feladatod?
- Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megyék területén működő D2D team vezetése
- felelsz a hozzád tartozó üzletkötői csapat értékesítési eredményéért, szakmai felkészültségéért, valamint a Telekom által meghatározott fókuszok szerinti működés biztosításáért
- fejleszted kollégáidat a coaching módszertan mélyreható és teljes körű ismeretével
- megtervezed a havi lejárási terveket
- heti és eseti jelentéseket készítesz
- új munkatársak kiválasztása, képzése
- motiválod az értékesítőket és kiemeled a jó teljesítményt

Elvárások

Nem árt, ha…
- legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
- van vezetői tapasztalatod
- könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, akik megoldást várnak tőled
- megelégedéssel tölt el, ha megoldást kínálsz mások problémáira

B kategóriás jogosítvány megléte.

Amit kínálunk

Juttatások

- Fix alapbéren felül a csapatod teljesítményhez kötött, átlag feletti jövedelemre tehetsz szert
- Korlátlan Telekom hálózaton belüli beszélgetést biztosítunk 100 GB belföldi mobilinternet használattal
- A mindennapi feladataidhoz szükséges digitális eszközt mi adjuk (tablet)
- Feladatod ellátásához személygépkocsit biztosítunk
- Kiszámítható, biztos kereseti lehetőséget kínálunk Magyarország piacvezető telekommunikációs vállalatánál
- Lehetőséged lesz részt venni extra ösztönzőkön (tárgynyeremény, élményprogramok, utazás)
- Folyamatos fejlődési lehetőség, trainingek, képzések

Fényképes önéletrajz.