metALCOM Távközlési és Rendszerintegrációs Zrt. logo

Távközléstechnikai-hálózat szerelő

  • Cég neve

    metALCOM Távközlési és Rendszerintegrációs Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vezetékes és vezeték nélküli távközlési hálózatok telepítése
  • Optikai hálózatok építése, mérése
  • Mikrohullámú összeköttetések telepítése üzembe helyezése
  • Elvégzett munkák dokumentálása
  • Napi riportok készítése
  • Tevékenységünket budapesti vagy szentesi telephelyről indulva országosan végezzük, kül-, illetve beltérben egyaránt, melynek során nagy magasságban végzett munka is előfordul

Elvárások

  • Magas fokú műszaki érzék
  • Precíz, megbízható, hatékony munkavégzés
  • Csapatmunkában történő eredményes munkavégzés
  • Alapszintű számítógép kezelői ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Időnként akár hétfőtől péntekig tartó „ottalvós” munkavégzés

Előnyt jelent

  • Táközlési kivitelezéssel, üzemeltetéssel foglalkozó cégeknél megszerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet, vállalati telefont, laptopot biztosítunk
  • Fizetés kiegészítések : tapasztalati pótlék, tudáspótlék, teljesítménybér, SZÉP kártya
  • Betanítás, szakmai tréningek, előre lépési lehetőség (karrierút)
  • Egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalat vagyunk

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!