Távközlési technikus

  • Cég neve

    DELTANET

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Izsáki út 2.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

DELTANET

Vállalkozásunk 20. éve Bács-Kiskun Vármegye meghatározó helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatója. Közel 20 fős csapattal, 50 településen, 4.000 előfizetővel piacvezetők vagyunk a területünkön. Kecskemét 50 km-es körzetében korlátlan internet szolgáltatásunkkal támogatjuk a vállalkozások munkáját, segítjük a lakosság életét a városokon túl is.

Főbb feladatok, munkák

  • Értékeled a VÁLTOZATOS SZERELÉSI MUNKÁKat?
  • Szereted nyomon követni a műszaki terület fejlődését?
  • Szeretsz nap mint nap úton lenni, de a nap végén már otthon pihenni?
  • Kihívást érzel egy új feladat megvalósításában?
  • Nem bírod a helyhez kötött, monoton munkavégzést?
  • Nem baj, ha ma még azt sem tudod hány IP cím van egy tartományban. Nálunk ezt is megtanulhatod.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szívesen dolgozol egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként?
  • Izgalommal tölt el egy informatikai-, távközlési-, hálózati feladat megoldása?
  • Nem zavar a magasság?
  • Szívügyed az ügyfél elégedettség?

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • A műszaki terület közel áll hozzád?
  • Feltalálod magad az új helyzetekben?
  • Jó érzéked van a szereléshez és szeretsz vezetni?
  • Van gyakorlatod az informatika, a távközlés vagy a villanyszerelés területén?

Amit kínálunk

  • Szeretnél egy őszinte, humánus csapat tagja lenni?
  • Nem bánod ha hosszú távú, stabil munkahelyre találsz?
  • Élvezed ha nincsenek unalmas napjaid?
  • Szereted ha a teljesítményed alapján értékelnek?

Jó érzés egy lelkes és motivált csapat tagjaként örömet szerezni a családoknak, látni a gyerekek szemében a csillogást, mikor átadod a működő szolgáltatást. Izgalmas kihívás a vállalkozások igényeit teljesíteni, és munkájukat a szolgáltatásunkkal támogatni. Éld át velünk a siker élményét.