ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Távközlési rendszermérnök

  • Cég neve

    ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetése
  • A távközlési szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési, üzemeltetési és ellenőrzési feladatokban részvétel
  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése
  • Az üzemeltetéshez szükséges műszaki dokumentációk naprakészen tartása
  • Új infrastruktúra szolgáltatások létesítése, bővítése
  • Idővel lakáskészenlét tartása (min. 1.5 - 2 éves időtáv után)

Elvárások

  • Releváns szakirányú távközlés/informatika végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Switching/Routing technológiák ismerete
  • Egyéb távközlési technológiák iránti fogékonyság
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyök

  • IT biztonság területen szerzett tapasztalat
  • MPLS és VPN technológiák ismerete
  • Virtualizált környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows és Linux/Unix rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • CCNA/JNCIA vagy magasabb minősítés

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 209945

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Telekommunikáció