Távközlési projekt előkészítő (site akvizítor/telephelykereső)

  • Cég neve

    IMG Solution Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Gyár utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a kívánatos telepítési hely körzetének kijelölése, az ún. telepítési kör meghatározása.
  • az EOV koordináták meghatározása, fényképfelvételek készítése, a helyrajzi számok és tulajdoni lapok beszerzése
  • A telepítési helyéül választandó ingatlan tulajdonosával tárgyalások az adásvételi-, bérleti-, földhasználati, vagy használati szerződés megkötése tárgyában.
  • Az építés jogi feltételeit meghatározó helyi és központi (országos) jogszabályok feltárása, az építés feltételeit tisztázó hatósági és más szükséges (előzetes) engedélyek-hozzájárulások beszerzése
  • Amennyiben a helyi építési szabályzat korlátozó előírásai miatt megfelelő telepítési hely nem található, szükség lehet a helyi építési szabályzat, szabályozási terv módosításában történő közreműködés.
  • Megállapítása annak, hogy a bázisállomás létesítéséhez - annak paraméterei (antennatartók és antennák méretei) és a központi jogszabályok egyéb előírásai alapján - szükséges-e építési engedélyt kérni.
  • A megfelelő helyszínekről folyamatos riport készítése
  • Adott esetben a bérbeadói igényektől függően az adott helyszín látvány és engedélyezési tervének elkészítése, társszolgáltatói és betelepülési igényeinek kezelése és koordinációja.

Elvárások

  • hasonló munkakörben/területen szerzett tapasztalat
  • középéfőkú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • hivatali ügyintézésben való jártasság
  • megfelelő kommunikációs készség hivatali ügyintézésekhez
  • Felelősségteljes és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Kulcsos autó használat az ügyintézésekhez
  • Rugalmas munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk megalapulása óta a vállalat víziója a magyarországi távközlés minőségi fejlesztésének elősegítése. Fő tevékenységeink a vezetékes és vezeték nélküli távközlési hálózatok tervezése és kivitelezése.

Kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a nettó fizetési igényének megjelölésével.