Tartányos tehergépkocsi vezető

  • Cég neve

    WEST-BRIDGE Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Üzemanyag, bitumen, nyersolaj, mélyhűtött cseppfolyós gáz szállítást végző sofőr kollégákat keresünk a West-Bridge Kft. csapatába. Napi fuvarok ellátása, üzletághoz igazodó munkabeosztás.

Elvárások

C+E kategóriás jogosítvány
PÁV II
Érvényes nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI kártya)
Érvényes ADR igazolvány (tartányos, 2, 3, 4 vagy 9 osztály)

Üzletág függvényében:
Tűzvédelmi szakvizsga
Nyomástartóedény gépész szakvizsga

Amit kínálunk

Üzletágfüggő bérezés: Alapbér+ napidíj és egyéb ösztönző juttatások

Telephelyek: Mosonmagyaróvár, Érd, Répcelak, Százhalombatta, Székesfehérvár, Zalaegerszeg

Céginformáció

A West-Bridge Kft. az Illés Holding Zrt. nemzetközi cégcsoport tagjaként veszélyes áruk közúti szállítmányozását végzi.

Jelentkezés gombra kattintva magyar nyelvű önéletrajzzal.