Társasházkezelési ügyintéző

  • Cég neve

    H/H Wekerle Bt.

  • Munkavégzés helye

    1192 Budapest, Zoltán utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 320e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Kapcsolattartás a vállalkozókkal és tulajdonosokkal
-Társasházak műszaki problémáinak figyelemmel kísérése és helyszíni ellenőrzése
-Biztosítási káresemények bejelentése,intézése
-Tulajdonosi levelek/értesítők kihelyezése
-Mindennapi ügyek intézése

Elvárások

  • Olyan jelentkezőket keresünk, akik gyors felfogással, jó problémamegoldási képességgel rendelkeznek, munkájukra igényesek és képesek önálló és csoportos munkavégzésre is, valamint nagyon fontos, hogy kiváló kommunikációs képességgel rendelkezzenek.
  • Szükséges még: Középiskolai végzettség, Erkölcsi Bizonyítvány, Felhasználói szintű számítógépes ismeret, B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalattal)

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Társasházak ügyeivel kapcsolatos műszaki ismeretek

Amit kínálunk

Fixen 8 órás munkavégzés. (8-16 óra között)
Változatos munkakör
Friss, fiatalos, családias csapat

Céginformáció

Cégünk társasházak közös képviseletével foglalkozik. Irodánk a XIX. kerületben található, családias hangulatú, összetartó csapattal.

Kérjük a jelenkezem gombra kattintás után, mellékelten küldje meg részünkre, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével.