Tárgyieszköz-elszámoló munkatárs

  • Cég neve

    Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt

  • Munkavégzés helye

    Paks

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • SAP FI-AA moduljában a használatba vett immateriális javakról és tárgyi eszközökről egyedi nyilvántartást vezetése
  • Az állományban bekövetkezett változásokat, mozgásokat bizonylatok alapján rögzítés (aktiválás, selejtezés, értékesítés stb.)
  • Analitikus nyilvántartás egyeztetése a főkönyvi könyveléssel
  • Havi számvitel zárlati munkában való részvétel
  • Adatszolgáltatások készítése Ügyfelek, könyvvizsgálók és társosztályok részére
  • Éves beszámoló részét képező immateriális javakat és tárgyi eszközöket érintő mozgástáblák elkészítése
  • Bevallások elkészítéséhez információ szolgáltatása a számviteli és a TAO törvény szerinti értékcsökkenés alakulásáról
  • Az immateriális javak és tárgyi eszközök leltár kiértékelése során keletkezett bizonylatok alapján rögzítése a leltáreltéréseknek gondoskodva azok gépi feldolgozásáról

Elvárások

  • Gazdasági középfokú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai munkatapasztalat
  • Jártasság a MS Office programokban, különös tekintettel Excel ismeretekre
  • Precíz, megbízható munkavégzés határidők betartásával
  • Proaktív hozzáállás a felmerülő problémák kezelésében

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Mérlegképes könyvelői oklevél

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria bruttó 450.000 Ft/év
  • MEDICOVER egészségbiztosítás mellet csoportos kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Munkába járással kapcsolatban 30 Ft/km adómentes költségtérítés vagy a távolsági bérlet költségeinek 100%-os térítése
  • Számos egyéb ösztönző programot (pl.: hónap dolgozója, ajánlási program, ruhapénz támogatás, szakmai kiválósága díj)
  • Támogató és barátságos munkakörnyezet egy fiatalos lendületes csapatban

Céginformáció

A Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú víziközmű társaságok részére.

A Tárgyi Eszköz Elszámolási Csoportjába keresünk tárgyieszköz-elszámoló munkatárs kollégát.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a Társaság kiválasztási eljárásában közreműködő munkatársai – a személyes adatok kezelésére vonatkozó jogszabályi előírások betartása mellett – megismerhessék, kezeljék. (Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontja)

A Pályázatokat kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjenek megküldeni, bérigény megjelölésével.