Targoncavezető

  • Cég neve

    TENORIT Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

•           Beérkező-, és kimenő áruk kezelése,
•           Kézi- és gépi anyagmozgatás,
•           Raklapok állványrendszerből történő ki- és betárolása, komissiózása,
•           Induló / érkező gépjárművek fel- és lerakása,
•           Leltárokban, készlet-ellenőrzésekben való aktív részvétel,
•           Raktáron belüli anyagmozgatások végrehajtása
•           Dokumentáció vezetése

Elvárások

•           Min. 8 általános iskolai végzettség
•           Érvényes (új típusú) targonca-vezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos)
•           Precíz, pontos munkavégzés
•           Megbízhatóság, rugalmasság
•           gyártásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

•           Raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

•           Saját állományú, hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
•           Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
•           Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Székesfehérvári munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat a hirdetésben megjelölt pozícióra, azonnali kezdéssel!

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja önéletrajzát! Köszönjük!

Tev.eng.sz.: FE/12/017142-2/2022