STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt. logo

Targoncavezető-raktáros

  • Cég neve

    STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XVII. kerület Szabadság utca

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • a rád bízott technikai eszközök (pl.: targonca) előírásoknak megfelelő használata, raktári rend biztosítása
  • vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása

Elvárások

  • raktározási, áruátvételi tapasztalat
  • érvényes targonca-vezető jogosítvány

Amit kínálunk

Ezek mind megvannak nálunk:

  • fix havi alapbér +  juttatások:
    • prémium
    • cafeteria
    • pótlék
    • munkába járás támogatása (vidéki bejárás esetén): autóra 30 Ft/km,  tömegközlekedésre: 100% helyközi bérlet térítés
    • dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Kezdés: AZONNAL lehetséges
  • kedvezményes üdülés BALATON-parti pihenőházunkban
  • HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés
  • 100%-ban bejelentett, stabil munkahely
  • megbízható vállalati háttér
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • munkaruha felszerelés

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapest, XVII. kerület Szabadság utcai STAVMAT építőanyag kereskedelem
  • nappali, 1 műszakos munkarend, teljes munkaidő

    Munkahelyi extrák

    • Céges rendezvények

    Céginformáció

    Szeretnél egy megbízható, dimanikusan bővülő cégnél dolgozni?

    Lenne kedved egy jó hangulatú, fiatalos csapathoz tartozni?

    Érdekel a kereskedelem világa?

    Akkor Nálunk a helyed!

    Mi HOSSZÚTÁVON számítunk RÁD!

    Csatlakozz hozzánk TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS munkakörbe Budapesten, a XVII. kerületi kereskedésünkbe!

    Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL.