Targoncavezető-raktáros

  • Cég neve

    JAF HOLZ UNGARN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása (faipari alapanyagok, félkész, illetve kész termékek)
  • kamion fel-és lepakolása
  • áru összekészítése – komissiózás
  • raktárból való anyagkiadás és betárolás
  • aktív részvétel a leltározásban
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői engedély (3324-es gépcsoport)
  • közepes fizikai terhelhetőség

Előnyt jelent

  • raktározásban szerzett munka tapasztalat
  • 1-3 év targoncavezetési rutin

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • cafeteria és gyümölcsnap
  • munkába járás költségtámogatása:   30 Ft/km vagy a bérlet 100%-os térítése
  • dolgozói vásárlói kedvezményt biztosítunk az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • kiszámítható munkaidő H-P: (7:30-16:30)
  • szabad hétvégék
  • személyre szabott betanulási program
  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha és szükséges védőeszközök biztosítása
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • támogató közösség, emberközpontú vezetőség
  • munkahelyi rendezvények, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A JAF cégcsoport Közép-Európa vezető faanyag kereskedelmi nagyvállalata.18 országban, több mint 20 000 féle folyamatosan bővülő termékpalettával a piac meghatározó szereplőjévé növekedtünk.  A hazai kínálatban kizárólag kiváló minőségű, neves gyártóktól származó fa és faalapú termékekkel vagyunk jelen országszerte. Célunk, hogy kollégáink személyében professzionális szakmai támogatást nyújtsunk partnereink felé. Várjuk jelentkezésedet!

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a pályázatodat!