Targoncavezető raktáros

  • Cég neve

    CARGO GATE Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Lőrinci utca 154.

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele, árukiadás fizikai bonyolítása
  • Raktáron belüli kézi és gépi árumozgatás
  • Csomagolás, árucímkézés, szortírozás, szállításra való előkészítés
  • Raktárrend fenntartása
  • Leltározás
  • Adminisztrációs folyamatok támogatása

Elvárások

  • Targoncavezetői OKJ bizonyítvány (32582 02)
  • Gépkezelői jogosítvány(3312, 3313 és 3324 gépcsoportok)
  • Minimum 1 év targoncavezetési gyakorlat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

Reptéri tapasztalat raktározási területen.

Amit kínálunk

  • 1 vagy 2 műszakos munkarend, Raktári nyitvatartási idő  H-P: 8:00-21:00 és 8:00-17:00
  • Havi 1-2 alkalommal, szombati munkavégzés (8:00-14:00)
  • Versenyképes jövedelem
  • Igény szerint vállalható plusz munka
  • Bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség folyamatosan fejlődő magyar cégnél
  • Munkavégzés helye: Vecsés, Budapestről tömegközlekedéssel könnyen elérhető telephely.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Cargo Gate Kft. 2010 óta dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás. Szolgáltatásaink széles palettán mozognak. Feladataink közé tartozik többek között export, import légi áruk kezelése, átvétele, tárolása, rakodása. Ügyfeleink között tudhatjuk a legnagyobb nemzetközi szállítmányozó cégeket.

- Fényképes önéletrajz