Targoncavezető, raktári dolgozó

  • Cég neve

    Győri Likőrgyár Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Budai út 7.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • a termeléshez kapcsolódó anyagok behordása, késztermékek kihordása és elhelyezése a készáru raktárban vagy egyéb üzemegységekben
  • tehergépjárművek rakodása
  • üzemegységek közötti árumozgatás
  • lédig italok és alapanyagok targoncával történő mozgatása
  • bizonylatok és dokumentumok kezelése
  • egyéb termelési és raktározási feladatok

Elvárások

  • érvényes vezetőüléses targoncavezetői engedély
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
  • csapatszellem
  • raktározási, gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • első teljes hónaptól városi bérlet juttatás
  • vidékieknek útiköltség térítés
  • egyműszakos munkavégzés, nincs hétvégi munkavégzés
Bérezés megegyezés szerint.

Céginformáció

A Győri Likőrgyár Zrt. közel 140 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, több mint 100 főt foglalkoztató vállalkozás, mely meghatározó szerepet tölt be a szeszesital gyártás és forgalmazás területén. Büszkék vagyunk a hagyományainkra, és a folyamatosan megújulásra képes csapatunkra.