Targoncavezető

  • Cég neve

    P-development Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • anyagmozgatás keskeny folyosós raktárban, az áruk ki- és betárolása,
  • kamionok rakodása,
  • munka- és balesetvédelmi előírások betartása,

Elvárások

  • magasemelésű indukciópályás targoncára, illetve homlokvillás targoncára keresünk targoncavezetőket
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői engedély

Előnyt jelent

  • magasemelésű és homlokvillás targonca kezelésében való jártasság
  • 2-3 műszak, vagy folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú lehetőség
  • Változatos munkarend
  • Rugalmas munkaidő
  • Fizetés megegyezés szerint
  • Biztos jövedelem
  • Bejárás támogatása

Céginformáció

A P-Development Kft. 100%-ban magyar tulajdonú logisztikai központ folyamatos fejlődéséhez keres targoncavezetőket. Fő tevékenységi köre a komplex logisztikai szolgáltatások, ezen kívül ingatlanhasznosítással foglalkozik. Komplex szolgáltatásait Magyarország két pontján, kecskeméti székhelyén, valamint spediciós belföld és nemzetközi fuvarszervezéssel áll Ügyfelei rendelkezésére Budapesten.
Társaságunk a hazai logisztikai piacon a sikerességét elsősorban rugalmasságának és dinamizmusának köszönheti, melyre alapozva közepes és nagyméretű regionális társaságok, illetve multinacionális cégek leányvállalatainak logisztikai kiszolgálását is biztosítani tudja.
A P-Development Kft. megalakulása -2008 óta a ” Hírös Város” egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozásai közé tartozik. Az elmúlt években a vevői igényekhez igazodva több tízezer négyzetméter korszerű magasraktárat, új vontató és pótkocsi flottát állítottunk Partnereink szolgálatába.
Alkalmazotti létszámunk megközelíti a 250 főt, illetve több alvállalkozóval dolgozunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!