Targoncavezető

  • Cég neve

    MÉH ZRT.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Kisréti utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Anyagmozgatás targoncával, homlokrakodóval
Kamionok megrakása
Telepi feladatok elvégzése (pl. rendrakás, tehergépkocsivezetők, ügyfelek segítése)

Elvárások

Targonca, homlokrakodó végzettség gyakorlattal
Önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

Jártasság műszaki területen, hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

A MÉH Zrt. hulladékgazdálkodási szolgáltatások nyújtásával és fémtermék kereskedelemmel foglalkozó társaság, mely jogtisztán bejelentett bérrel, hétfőtől péntekig tartó 8 órás munkaidővel várja kollégáit.

Kérem kattintson a ,,Jelentkezem" gombra. Szíveskedjék csatolni fényképes önéletrajzát.