Targoncavezető (m/w/d)

  • Cég neve

    Geis Logistics Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Targoncák és szállító eszközök vezetése
  • Áruk be- és kiraktározása
  • Teherautók leszedése és felrakása
  • Támogatás általános raktári munkákban, pl. komissiózás és csomagolás
  • Rend és tisztaság biztosítása a saját munkaterületén

Elvárások

  • Rendelkezik targoncavezetői jogosítvánnyal és érvényes alkalmassági vizsgálattal
  • Önállóan és megbízhatóan dolgozik
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Szívesen dolgozik csapatban

Amit kínálunk

  • Elvárásoknak megfelelő korrekt jövedelem – jogosítványtól és tapasztalattól függően
  • Belépési bónusz az új munkavállalók számára
  • Hűség bónusz negyedévente a már fél éves munkaviszonnyal rendelkező munkavállalóknak
  • 13.havi bér december eleji kifizetéssel
  • Cafeteria juttatás a próbaidőt követően
  • Változatos és igényes munka a szakmai és személyes fejlődés lehetőségével
  • Független és felelősségteljes munka egy barátságos környezetben
  • Hosszútávú, stabil vevői kapcsolat
  • Biztonságos és egészséges munkakörnyezet
  • Volánbuszjárat a Köki-Termináltól
  • Céges buszjárat Pilis irányából

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Fontos Önnek a családias légkör és a jó fizetés?
Ha igen, itt a Geis Logistics Hungary Kft., ahol két műszakban dolgozó összetartó csapat  és tapasztalt targoncavezetőként bruttó 400 000 forint alapbér várja próbaidő után.
A német tulajdonú Geis Csoport tagjaként professzionális logisztikai szolgáltatásokat nyújt a jármű beszállító ipar egyik vezető vállalatának vecsési telephelyén.
Az ideális jelölt elkötelezettségével, tudásával és tapasztalatával elősegíti a logisztikai folyamatok gördülékeny működését a telephelyen. Szívesen várjuk a jelentkezőket Budapest déli részéről is.
Kőbánya- Kispesti metróállomástól illetve Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő  irányából céges buszjáratot indítunk a vecsési telephelyünkre.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.