Targoncavezető

  • Cég neve

    K-CONTROLL S.R.O

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Fizetés

    Nettó 9 - 10 Euro/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az anyagok kézi mozgatása a palettákról/ra, emelő berendezésekről/re, platformokról/ra
  • Az anyagok/ termékek mérése, súlyának és egyéb adatainak feljegyzése a jelölésekre illetve címkékre
  • Egyeztetés és együttműködés a vezetőkkel, csoportvezetőkkel, munkatársakkal, gépgyártókkal a ki- és betárolási munkálatok koordinálásával kapcsolatban.
  • A csoportvezető által kiadott egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások

Aktív targoncavezetői tudás és érvényes jogosítvány minden kategóriára 3313,3324,3327 (legjobb ha mind a 3 megvan).
Megbízhatóság, önállóság.

Előnyt jelent

Targoncavezetői tapasztalat előnyt jelent, érvényes targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

- Kultúrált környezet, jó csapat
- Szállás vagy munkába utazás biztosítva
-  Azonnali munkakezdés lehetősége
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési lehetőség, hosszútávon stabil munkavégzés
- Túlóra lehetőség
- munka szlovák vállalkozói engedélyre

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Cégünk Szlovákia és Magyarország területén autóipari és gyógyszeripari vállalatok számára nyújt komplex szolgáltatást operatív és minőségügy területen. Fő tevékenységünk a teljes körű minőség-ellenőrzés a kivitelezéstől a vizuális ellenőrzésig és az operátori munkafolyamat teljeskörű kitöltése. Célunk az ügyfelek hosszútávú elégedettsége, melyet munkatársaink felkészültségével és precíz munkavégzésével tudunk biztosítani.