Targoncavezető

  • Cég neve

    FERROBETON Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Piroskai út 2.

  • Fizetés

    Bruttó 2 400 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 60e - 80e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A telephely zavartalan termelését a targonca vezető szakmai végzettsége birtokában kell munkájával biztosítania.
  • Napi munkáját a kiadott feladatoknak megfelelően kell végeznie.
  • Minden esetben ellenőriznie kell a targonca műszaki alkalmasságát (olajszint, hűtővíz, külsérelmi nyomok ).
  • Emelőgépet a biztonsági szabályzat előírásai szerint köteles kezelni az abban rögzített követelményeket maradéktalanul köteles betartani.
  • Naponta vezeti az emelőgép naplót.
Munkavégzés helye Szolnok

Elvárások

  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • érvényes vezetőüléses targonca kezelésére jogosító gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk

A FERROBETON Zrt. az ország egyik legnagyobb beton- és vasbetonelem előre gyártó vállalata, a magyar vasbeton előregyártás meghatározó szereplője. Társaságunk a szerkezet- és gyártmánytervezéstől a gyártáson és szállításon át a komplett szerkezetépítési munkák kivitelezéséig teljes megoldást nyújt a piaci igényeknek megfelelően.

Céginformáció

  • stabil, nemzetközi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás támogatás, havi bónusz

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja önéletrajzát.