Delego Személyzeti Szolgáltató Kft. logo

Targoncavezető

  • Cég neve

    Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, VIII. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Partnercégünk számára keresünk kollégákat a következő pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

 2 vagy 3 esetleg 4 műszakban szeretnél dolgozni? Nálunk mindenre van lehetőséged és még a munkakezdésedet is megválaszthatod*!

Vegyél részt az interjún és AZONNAL munkába is állhatsz!

Ne szalaszd el ezt a lehetőséget --> JELENTKEZZ MIELŐBB!

TETSZENI fog, mert:

  • MAGAS alapórabér:
    • amennyiben nincs nagy tapasztalatod, akkor alacsonyabb alapbérrel kerülsz felvételre DE! már 1 hónap után EMELKEDNI fog a béred ÉS! újabb eltelt hónappal ISMÉT EMELKEDNI fog!
    • amennyiben van tapasztalatod targoncázásban, tudod mi az a PDA, akkor GARANTÁLTAN MAGAS órabérrel kerülsz felvételre
  • CAFETERIA juttatást biztosítunk*:
    •  br. 35.000 Ft/hó – MÁR próbaidő alatt is jár az első teljes hónaptól!
  • EMELT műszakpótlék vár*:
    • 14:00-22:00 között: 20%
    • 22:00-06:00 között: 35%
  • BÓNUSZT* is fizetünk az alapbérezésen felül:
  • Az alap bruttó fizetésed 10-18%-át megkapod PLUSZBAN vagy
  • Br. 71.620 Ft teljesítményprémium ütheti a markodat

PLUSZBAN jó, mert:

  • Van LEHETŐSÉG túlórázásra, DE NEM kötelező!--> Minden héten szerdán kifizetjük a túlóráért járó béredet!
  • Támogatjuk a BEJÁRÁST:
    • Gépjármű esetén: 18ft/km arányban HÁZTÓL-HÁZIG
    • Tömegközlekedés esetén: 86%-ban Budapest közigazgatási határáig
    • FEJLŐDÉSI lehetőség, BEJELENTETT, hosszú távú lehetőség

A következő feladatok várnak Önre:

  • Targoncával való anyagmozgatás, raktározási feladatok ellátása  - tolóoszlopos és magasemelésű targonca használatával
  • A termelés és a raktár kiszolgálása alapanyagokkal
  • Késztermékek raktárba való elhelyezése
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Bevételezés és kivételezés a raktárból
  • Kamionok fel- és lerakodása

Elvárások:

  • ÉRVÉNYES 3324-es típusú targoncavezetői engedély - a többi típus megléte és a magasemelésű tapasztalat előnyt jelent
  • Gyártás/termelési vagy raktározási területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat!
  • Jó monotónia-tűrés
  • 2,3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől – péntekig, vagy folyamatos munkarendben)
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízható személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küldd el jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915

Munkaerő közvetítői eng. szám: 4682-1/2012-803

*egyes lehetőségeinknél