Targoncavezető (Állandó éjszakai műszak)

  • Cég neve

    Inter Cars Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 30.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • beérkezett áruk bevételezése estén a targonca gépkezelői jogosítványában bejegyzett típusú emelőgéppel a kamionra fel- és lepakolás
  • áruk polcra pakolása, szedése PDA rendszer alapján
  • csomagok összekészítése szállításra
  • emelőgép-napló naprakész vezetése
  • az emelőgépek alapkarbantartásának ellátása az emelőgép gépkönyve alapján
  • egyéb raktári tevékenységek

Elvárások

  • targoncakezelői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • minimum egy éves targoncakezelői tapasztalat
  • állandó éjszakai munkavégzés (Hétfőtől péntekig, 21:30-06:00)

Amit kínálunk

  • teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • INGYENES BUSZJÁRATOK
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás hozzájárulás fizetése: a kormányrendelet szerinti 86% helyett 100%
  • évente bérfejlesztés
  • nemzetközi, biztos háttér
  • megbízható Munkáltató
  • munkába járás támogatása hatályos jogszabályok alapján
  • ajánlási program

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Az Inter Cars, mint Közép-Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata, szigetszentmiklósi központi logisztikai egységébe TARGONCAVEZETŐ munkatársakat keres 8 órás munkarendben, fix éjszakás beosztásban: