Targoncás-raktáros

  • Cég neve

    VinkPlast Kft.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest, Zodony utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

1 műszak (munkaidő: H-Cs: 7-15:45,   P: 7-14.30)
100%-ban bejelentett, év végi bónusz, munkába járási támogatás

rugalmas, családbarát munkahely

Áru beérkeztetése:

  • beérkező áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • az áru megfelelő helyre történő betárolása

Komissiózás

  • igény esetén a termékek méretre vágása
  • áru összekészítés a csomagolási jegyzék alapján (gépi és kézi pakolás)
  • kiadás előtt az összekészített áruk ellenőrzése

Árukiadás:

  • az árut személyesen átvevő vevők udvarias kiszolgálása
  • rendszeres körfuvarokra targoncával történő árukiadás fuvarosnak, teherautókra történő felpakolás

Elvárások

  • Raktári munkában szerzett min. 3 éves gyakorlat
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Gyakorlat 3-5 méteres áruk targoncával történő mozgatásában
  • Kedves, udvarias, türelmes hozzáállás és kommunikáció, hiszen a személyes áruátvételek kapcsán az ügyfelek felé a cég egyik arca leszel
  • Törekvés az igényes munkavégzésre

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett bér
  • Éves inflációkövető béremelés
  • Munkábajárási támogatás
  • Bónusz
  • Masszázs
  • Nyitott, barátságos légkör
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A VinkPlast Kft. egy pénzügyileg rendkívül stabil cég, amely megkerülhetetlen szereplője a magyarországi műanyag félkész- és gyártott termék kereskedelemnek.

Jelenleg az egyik új, gyorsan fejlődő, egyelőre kis létszámú üzletágunkba keresünk targoncás raktáros kollégát.

Ha érzel magadban motivációt arra, hogy ezen üzletágunk építéséhez te magad is hozzájárulj és a siker részese legyél, akkor jelentkezz hozzánk!

Várjuk azoknak a jelentkezését, akik a megbeszélt keretek és elvárásokon belül tudnak és szeretnek önállóan dolgozni, az ötleteikkel hozzájárulni a fejlődéshez és egy kisebb csapat értékes és fontos tagja lenni.

Munkavégzés helye: Budapest, XX. kerület

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat!