GSP Global Szerviz Partner Kft. logo

Targoncás-raktáros

  • Cég neve

    GSP Global Szerviz Partner Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári árukezelés (áruátvétel, tárolás, árukiadás)
  • Targoncázás, komissiózás
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3312,3313,3324)
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Excel/Word)

Előnyt jelent

  • Magasemelésű targoncán szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely egy stabilan növekvő, több mint 15 éves vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok egy barátságos, lendületes és fiatalos csapatban

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A GSP Global Szerviz Partner Kft. 15 éve létezik Magyarországon, több mint 9000 m2 raktárterülettel rendelkezik. Egy biztos hátterű stabil lábakon álló izraeli tulajdonban lévő cég, mely professzionális és innovatív end-end ellátási lánc megoldásokat kínál az expressz szállítás, a logisztikai szolgáltatások, a raktározás, a gyártott és fogyasztási cikkek szállítása és forgalmazása területén.

Az alábbi nyitott pozícióra keresünk telephelyünkre családias légkörben új munkavállalókat:

A „jelentkezem” gombra kattintás után kéjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!