Targoncás raktáros

  • Cég neve

    Aranynektár Kft.

  • Munkavégzés helye

    2336 Dunavarsány

  • Fizetés

    Bruttó 1 534 - 20e Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező alapanyagok polchelyre rakása
  • A telephelyen belüli anyagmozgatás folyamatos nyomon követése és adminisztrálása
  • A raktári rend fenntartása
  • Az áru szállításra történő előkészítése (a rakat csomagolása és a dokumentációk kezelése)
  • Leltározás és a kapcsolódó árumozgatási és számítási feladatok pontos elvégzése
  • A balesetvédelmi szabályok betartása
  • A kimenő áru felpakolása a járművekre, kommunikáció a sofőrökkel

Elvárások

  • Van jogosítványod vezetőüléses targoncákra (a raktárunkban elektromos és gázüzemű, illetve homlokvillás és magasemelésű targoncákkal dolgozunk)
  • Gyakorlatias, de precíz munkavégzés jellemez
  • Mindennapi használatból eredően magabiztosan tudod elvégezni a rád bízott targoncás feladatokat
  • Jó fizikumú, megbízható ember vagy
  • Tudsz vállalni több műszakot, amik a következőképpen alakulnak:
    • 5:40-14:00 egész évben
    • 9:20-17:40 (vagy a jövőben előfordulhat: 14:00-22:20) szezonálisan
  • Esetenként tudsz vállalni hétvégi munkavégzést (kizárólag szombat 5:40-14:00)
  • Releváns tapasztalatod van raktározási területen

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, biztos jövedelmed lesz hosszú távon
  • Havi cafeteriát kapsz, ami nettó 20.000 ft, a béreden felül (próbaidő letelte után)
  • Munkába járási támogatást kapsz, ha messzebbről érkezel (törvény szerinti mértékben és módon)
  • Munkaruhát kapsz és mindent, ami a napi és eseti feladataidhoz szükséges
  • Tiszta, korszerű üzemi és raktári környezetben dolgozhatsz nap mint nap, folyamatosan karbantartott gépparkkal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk egy több évtizede működő, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, mely mára már több, mint 100 embert foglalkoztat. Célunk a legkülönfélébb, kiváló minőségű mézek eljuttatása világszerte a legtöbb család asztalára!
Dunavarsányi üzemünkbe most új kollégánkat keressük. Jelentkezz hozzánk, ha a leírásban magadra ismertél!

Érdekel még valami? Gondolom szeretnéd tudni, „mennyi az annyi”. Kattints a „Jelentkezés gomba”, küldd el nekünk az önéletrajzodat, és megtudod!