Targoncás

  • Cég neve

    PHOENIX Pharma Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Fót, Keleti Márton utca

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkezett áruk tételes átvétele és mozgatása
  • Gyógyszertári termékek pontos, tételes összekészítése, komissiózás
  • Készletek folyamatos rendben tartása, ellenőrzése
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Kétműszakos munkarend
  • Targoncás jogosítvány
  • Megbízhatóság és pontos munkavégzés
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Munkához való felelősségteljes és pozitív hozzáállás
  • Raktározásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű cégként hosszú távú munkalehetőség nyújtása
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + mozgóbér)
  • Céges buszjárat (Dunakeszi-Fót-Mogyoród-Erdőkertes, Budapest – Örs vezér tér)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Magyarország egyik piacvezető gyógyszer-nagykereskedő vállalataként munkatársainkkal együtt gondoskodunk arról, hogy a gyógyszerek a megfelelő időben a megfelelő helyre kerüljenek. Munkatársainkkal közösen alakítjuk jövőnket!

„Egészséget szállítunk!”

Fóti, Keleti Márton utcai csapatunkba keressük új munkatársainkat az alábbi munkakörbe: Targoncás

Szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során munkaerő-kiválasztási célból kezelje.