• Cég neve

    DESIGN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2144 Kerepes, Patkó utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Gépjárművekre történő hulladékszállítmányok le- és felrakodása.
  • Gépjárművekre történő göngyöleg felrakodás, szállítólevélen történő dokumentálása.
  • Hulladékok telephelyről történő kiszállításának előkészítése.
  • Telephelyen belüli anyagmozgatás.

Elvárások

Ezt a lehetőséget pont neked találtuk ki, ha...
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel
  • Jó fizikummal, illetve állóképeséggel bírsz
  • Lendületes és precíz munkavégzés jellemez

Előnyt jelent

     ADR  előírások ismerete
     B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Korrekt, piaci bér + cafetéria, már az első hónaptól( SZÉP-kártya) + év végi jutalom.
  • Nálunk mindig időben megkapod a fizetésed.
  • Családias légkörben dolgozhatsz.
  • 1 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd.
  • Szabad hétvégék.
  • Rugalmas vezetők.
  • Túlórázási lehetőséggel növelheted a jövedelmed.

Céginformáció

A Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

Fényképes önéletrajzod, bérigény megjelölésével, ill. " targoncavezető pozíció" tárggyal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.