Targoncás

  • Cég neve

    Bon-Sec Vagyonvédelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Budapesti út 6.

  • Fizetés

    Nettó 280e - 380e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szegedi budapesti úti hűtött Sole-Mizo raktárba keresünk targoncás munkatársakat.
Feladatok: Élelmiszeripari raktárban targoncavezetői feladatok ellátása.
Áru előkészítése a szállításhoz.

Elvárások

Kultúrált, ápolt megjelenés, empátia, jó kommunkációs képesség, türelem, tolerancia, lojalitás.
Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

Összes targonca vizsga megléte. (végzettségeket be kell mutatni)

Amit kínálunk

Főállásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, teljesen jogtisztán bejelentett stabil munkaviszony. Beosztás szerinti munkarend.
A bérezés attól függ, hogy milyen típusú targonca vizsgával rendelkezik valaki. ( gyalog kiséretű, ráállós, ráüléses).
Kiemelt többszintű jutalmazási rendszert alkalmazunk.
A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket illetve útiköltség térítés( 30 Ft/km) biztosítjuk. Nagycsaládosok jelentkezését is várjuk!. Nálunk pl. érvényesíthetőek az adókedvezmények: családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény, mind leírhatja az adójából az Önnek járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.
Bérfizetés minden hónapban átutalással történik.
Munkaruhát és egyéb feltételeket biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 14 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére több mint 600 fő bejelentett saját munkavállalóval.

A Jelentkezem gombra kattintást követően töltse fel részletes, fényképes önéletrajzát.