Targoncás anyagmozgató

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

KÉSZÁRU TERÜLETEN:
  • Késztermékek és félkész termékek rakodása.
  • Kiszállítás lebonyolítása, kamion rakodása. Komissiózásban való részvétel.
  • Terméktípusonként történő tárolás és a FIFO elv betartása.
  • Csomagoló anyagok rakodása.
  • Minta és egyéb egyedi áruk csomagolása, dobozok előkészítése és dobozolás.
  • Selejt/utómunkás kerekek mozgatása, rakodása. A külső tárolók (paletta, elválasztó, raklap) rendjének kialakítása, megtartása
TERMELÉSI TERÜLETEN:
  • Gépkiszolgálási, anyagmozgatási feladatok megoldása elsősorban emelővillás targoncával.
  • A préselés területén lévő hulladéktárolók napi ürítése.
  • Címkék nyomtatása, kitűzése a félkésztermék tárolókra.

Elvárások

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Targoncás jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Min. 2-3 év targoncás munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 29 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg targoncás anyagmozgató pozícióba keresünk munkatársat.