Targonca szerelő

  • Cég neve

    QLM Logistics Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

Szereted a gépek világát? Érdekelnek a modern technológiák? Kiemelt ügyfelünk telephelyére keresünk kollégát az alábbi munkakörre

TARGONCA SZERELŐ

Ebben a pozícióban fő feladatod kiemelt nemzetközi ügyfelünk telephelyén lévő targoncák karbantartási és javítási munkáinak elvégzése lesz.

Feladatok:

  • Crown elektromos targoncák javítása, karbantartása
  • Eseti javítás
  • Hibafeltárás, cserélendő alkatrész beazonosítása
  • Újonnan érkező gépek beüzemelése
  • A munkával kapcsolatos adminisztrációs feladatok precíz elvégzése (digitális munkalap kitöltés)

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (szerelő, szervizes, karbantartó)
  • Jármű- vagy gépszerelői végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés, ápolt megjelenés
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Szerszámok és eszközök megóvása, igényes használata
  • Számítástechnikai ismeretek (levelező rendszer, böngésző, tablet használata)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés, minőségi bónusz, cafeteria
  • Fiatalos, családias cégkultúra
  • Bejárási költségtérítés, mobiltelefon, tablet
  • Komfortos munkaruházat
  • Képzések, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Nyíregyháza