Targonca szerelő

  • Cég neve

    Orgopa-Trans Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kis családi vállalkozásunkba keresek egy megbízható,környezetére és munkájára igényes ápolt megjelenésű,jó komm unikácíós képességgel rendelkező targonca szerelő kollégát. Jungheinrich targoncák karbantartására és eseti javításaira szerződött partnereinknél és saját  műhelyünkbe. B kat jogosítvány szükséges.

Elvárások

Gyakorlat szükséges. Önnáló munkavégzés

Előnyt jelent

Nagy szakmai gyakorlat Jungheinrich tip targoncák ismerete

Amit kínálunk

Biztonságos környezet.Céges autó munkába és haza járás. Telefonhasználat.

Céginformáció

Targoncák javításával foglakozunk. Helyszinen és saját műhelyünkben.

Önéletrajz.Mobil telefon