Tapasztalt minőségirányítási mérnök

  • Cég neve

    NI Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A minőségi teljesítmény elemzése statisztikai és analitikai eszközök, módszerek felhasználásával.
  • Termékpanaszok vagy bejelentett minőségi problémák elemzése és kivizsgálása a vállalati irányelvekkel és külső szabályozási követelményekkel összhangban.
  • A termék- vagy gyártási problémák kivizsgálása és a hibaelhárítás koordinálása.
  • Javító intézkedések, megoldások és fejlesztések kidolgozása.
  • Stratégiai szintű minőségügyi és folyamatos fejlesztési projektek vezetése.
  • A vonatkozó követelményeknek és szabványoknak való megfelelés biztosítása és azok betartásában való közreműködés.
  • A minőségirányítási rendszer hatékony végrehajtásának felügyelete.
  • A folyamatos fejlesztési technikák, mint például a Six-Sigma, Poka-Yoke, 5 Why, SPC stb. használatának előmozdítása.
  • A folyamatfejlesztési tevékenységek támogatása és irányítása.
  • Minőségellenőrzési rendszerek kidolgozása és végrehajtása.
  • Jelentés a kulcsfontosságú teljesítménymutatókról (KPI-k) a folyamatok betartása és a termékkel, folyamattal vagy rendszerrel kapcsolatos nem megfelelőségek megelőzése érdekében.
  • Külső és belső auditokban való részvétel és azok koordinálása.
  • Részvétel a keretrendszer biztosításában és a globális kockázatértékelési tevékenység koordinálásában.
  • Vállalati szintű hatással bíró, komplex projektek vezetése.
  • Új szempontok és műszaki területek kidolgozása a szabványos folyamatokba való integrálásuk érdekében.

Elvárások

  • Bsc diploma mérnöki területen, vagy egy kapcsolódó műszaki területen, vagy ezzel egyenértékű végzettség.
  • Minőségügyi mérnöki tapasztalat.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Erős analitikus, döntéshozó és problémamegoldó gondolkodásmód.
  • A minőségbiztosítási terminológia, módszerek és eszközök ismerete.
  • Magabiztos, meggyőző, proaktív személyiség, erős stakeholder management.
  • Önálló munkavégzés.
  • Új szabvány globális bevezetésére való nyitottság.
  • Képesség új folyamatok kialakítására vagy a meglévők módosítására az új szabvány követelményei alapján.
  • Stabil ismeret és tapasztalat projektmenedzsment területen.

Amit kínálunk

  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
  • Összetartó, támogató közösség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
  • Számos elemből választható Cafeteria
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
  • Munkábajárási támogatás

Az NI esélyegyenlőséget és pozitív cselekvést biztosító munkáltató, elkötelezett a diszkriminációtól mentes munkakörnyezet biztosítása mellett. Mindenki jelentkezését szeretettel várjuk az NI-nál.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Szakmai kihívásra és fejlődésre vágysz minőségirányítási területen? Gyere és csatlakozz az NI Hungary Quality&Lean csapatához.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.