Tapasztalt könyvelő - 2. kerület (Széll Kálmán tér környéke) (103-7-44064/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest II. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Régóta partnerünk az az energia szektorban működő cég, amelynek megbízásából keresünk könyvelőt.

Amellett, hogy a csapat összetartó, a feladatok is sokrétűek, szakmai fejlődésre van lehetőség amelyet a cég szívesen támogat. (pl. IFRS képzés)

A kiválasztott pályázóra az alábbi feladatok várnak majd:

- bejövő számlák ellenőrzése és könyvelése
- beruházások egyeztetése, aktiválások előkészítése, aktiválás
- árfolyamdifferenciák számítása és könyvelése, főkönyvi számlaegyeztetések
- szállító és vevő egyeztetések
- adóbevallások elkészítése
- havi és negyedéves riportok elkészítése
- befektető partnerek egyéb kérdéseinek megválaszolása, pótlólagos listák, riportok elkészítése
- éves zárási feladatok, mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet elkészítése (támogatás mellett)

Elvárások:

- gazdasági diploma vagy mérlegképes könyvelői képesítés
- 3-4 év teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
- alapszintű angol nyelvismeret előny (néha IC egyeztetéseknél kell írásban használni)
- Excel ismeretek
- SAP Business One, IFRS tudás előny

Amit a megbízónk kínál:

- heti 2 nap home office betanulás után
- BKV bérlet
- 10 000 HUF rezsitámogatás
- 1 havi bónusz
- bejárás támogatás
- szakmai képzések finanszírozása

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés