Tapasztalt fuvarszervező / Nemzetközi szállítmányozó

  • Cég neve

    HGL GROUP HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi és belföldi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása, nyomonkövetése
  • Új megbízók szerzése, ügyfélkör bővítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel és alvállalkozókkal
  • Árajánlatok készítése, fuvarszervezéssel kapcsolatos adminisztráció gyors és precíz elvégzése
  • Szoros együttműködést igénylő csapatfeladatok teljesítése a közös célok elérése érdekében

Elvárások

  • Magabiztos szállítmányozói tudással és legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik a közúti áruszállításban
  • Széles körű kapcsolati rendszerrel rendelkezik
  • Proaktív, segítőkész személyiség
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Kreatív gondolkodásmód, problémamegoldás
  • A fuvarszervezéshez szükséges angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Tapasztalat ügyfélkapcsolat-tartásban
  • Nemzetközi és belföldi fuvarpiac és díjak naprakész ismerete
  • Értékesítési szemlélet
  • Timocom, Bursa, Transporeon, Cargoclix használatának ismerete

Amit kínálunk

  • Üzletágnak megfelelő, versenyképes juttatás megállapodás szerint
  • Hosszútávú biztonság, stabil vállalati háttér
  • Támogató légkör
  • Rugalmas munkavégzés
  • Rövid és hosszútávú célok, változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Ergonomikus munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégünk 30 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú, minden áruszállítási ágazatban aktív nemzetközi és belföldi szállítmányozó vállalkozás, a szakma egyik legdinamikusabban fejlődő szolgáltatója. Büszkék vagyunk elkötelezett, évtizedek óta együtt dolgozó csapatunkra, és az általunk felhalmozott egyedülálló szakmai tudásra és tapasztalatra. Hiszünk benne, hogy üzleti sikereinkhez minden kollégánk kiváló munkája hozzájárul. A HGL Group a speciális igényű szállítási feladatokra fókuszálva lett több különböző szállítmányozási szegmens meghatározó piaci szereplője. Közúti osztályunk további növekedésének biztosítására keressük új kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.