Tapasztalt adótanácsadó - Társasági adó, M&A adó területen

  • Cég neve

    KPMG Tanácsadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • Pénzügyi, számviteli, gazdasági, vagy jogi területen végezted tanulmányaidat,
  • 1-8 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, lehetőség szerint társasági adózás és helyi adók tekintetében,
  • hatékonyan kommunikálsz magyarul és angolul szóban és írásban is,
  • analitikus gondolkodásmód és precíz munkavégzés jellemez,
  • kiváló problémafelismerő vagy és a lehetséges megoldásokra fókuszálsz,
  • csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem okoz problémát számodra.
  • Áfa és szektorális különadók területén szerzett tapasztalat, valamint
  • könyvelői, könyvvizsgálói vagy jogi tapasztalat előnyt jelent.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Összetett projektek vezetése és koordinálása, szoros együttműködésben a Partnerrel és/vagy Menedzserrel.
  • Junior munkatársak támogatása, mentorálása, a munkavégzésük összehangolása és szakmai felügyelete.
  • Tanácsadó levelek, átvilágítási jelentések, feltételes adómegállapítás iránti kérelmek vagy adóhatósági döntésekkel szembeni jogorvoslati anyagok elkészítése/felülvizsgálata.
  • Részvétel az ügyfeleinkkel, az adóhatóság, illetve a Pénzügyminisztérium képviselőivel, továbbá a KPMG egyéb társosztályaival való tárgyalásokon, megbeszéléseken.
  • Adókalkulációk és -bevallások, valamint adókedvezményekkel kapcsolatos dokumentáció elkészítése vagy felülellenőrzése.
  • Széleskörű szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára adózás területén, a teljesség igénye nélkül az alábbi témakörökben:
  • Adótervezés
  • Adózási szempontból hatékony struktúrák kialakítása
  • Adózási átvilágítás
  • Beruházási támogatások, adókedvezmények
  • Adóhatóság/Pénzügyminisztérium/bíróság előtti képviselet
  • Könyvvizsgálati támogatás
  • Adóbevallások elkészítése
  • További információért látogass el az alábbi oldalunkra:

Mit ajánlunk számodra?

  • Megbecsült tagja lehetsz az ország egyik legelismertebb társasági adó és M&A csapatának.
  • A legnagyobb presztízzsel rendelkező multinacionális cégekkel és azok vezetőivel dolgozhatsz együtt.
  • Iparág-specifikus tapasztalatra és szerteágazó szakmai tudásra tehetsz szert az összes fő adónemben.
  • Olyan összetett problémák megoldásában vehetsz részt, amelyek adózáson túlmutató - jogi, üzleti vagy pénzügyi területeket érintő - stratégiai kérdéseket is magukban foglalnak.
  • A közös munkák során rálátásod nyílik számos társosztály (többek között a könyvvizsgálati, a jogi, a tranzakciós tanácsadási, a pénzügyi átvilágítási vagy a vállalatértékelési csapatok) működésére is.
  • Lehetőséged nyílik külföldi tapasztalatszerzésre a KPMG-n belül (akár rövidtávú kiküldetések formájában is).
  • Karrierlehetőséget, szakmai tréningeket és versenyképes fizetést biztosítunk egy gyorsan növekvő, nemzetközi üzleti környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Közgazdász

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.