Tapasztalt Adótanácsadó - ÁFA területen

  • Cég neve

    KPMG Tanácsadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • befejezett felsőfokú tanulmányokkal rendelkezel jogi, pénzügyi, vagy közgazdasági területen,
  • releváns tapasztalatod van adótanácsadásban és/vagy adóbevallások készítésben,
  • anyanyelvi magyar és folyékony angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt,
  • jellemző rád a precizitás, a kiváló kommunikációs képesség és problémamegoldás,
  • ismered a Microsoft Office programcsomagot és felhasználói szinten tudod kezelni,
  • előnyt jelent, ha van Adótanácsadó végzettséged.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • részvétel a magyar áfát, vámokat, zöldadókat érintő komplex adózási projektekben,
  • junior kollégák által készített összefoglalók átnézése,
  • adóbevallások és statisztikai riportok ellenőrzése,
  • adóhatósági vizsgálatokban, valamint hatóságokkal történő egyeztetésekben való részvétel,
  • ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás és kommunikáció,
  • junior kollégák betanítása, mentorálása.

Mit ajánlunk számodra?

  • Dinamikus üzletág, folyamatos szakmai kihívásokkal és nemzetközi üzleti környezettel.
  • Rangos ügyfelek széles választékával dolgozhass együtt, izgalmas és kihívást nyújtó megbízásokon,
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőségeket.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Közgazdász
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.